GÖLBAŞI KIRIM YIKIM HİZMETLERİ

Ankara'nın Gölbaşı ilçesinde yer alan Bezirhane, Karagedik, Oyaca ve Selametli semtlerine ve tüm köylerine kırım yıkım hizmetleri veriyoruz. Ahlatlıbel Mahallesi, Bahçelievler Mahallesi, Gaziosmanpaşa Mahallesi, Güzelyalı Mahallesi, İncek Mahallesi, Karşıyaka Mahallesi, Kızılçaser Mahallesi, Şafak Mahallesi, Seymenler Mahallesi ve Taşpınar Mahallesi başta olmak üzere tüm mahallelerine 7/24 fayans kırma, seramik kırma, beton kırma ve moloz atma konularında çözümler sunuyoruz.

Beton kırma, yapılarda bir çok konuda ihtiyaç olarak karşımıza çıkmaktadır. Beton bir balkonu binadan koparmak, kapı pencere açmak gibi beton yapıda değişiklikler gerektiği durumlarda beton kırma uygulamasına ihtiyaç duyarız.

Firmamız hassas makinelerin kullanımının mümkün olmadığı kırım işlerinde pratik çözüm yolu olarak kompresör ve elektro pnömatik kırıcılar kullanmaktadır.

Ankara'da kurulduğu günden bugüne hizmet veren firmamız müşterilerine daima en iyi hizmeti verebilmek için hergün bir adım ileri gitmek için çalışıyor. Ankara'nın tüm ilçelerine kırım yıkım hizmetlerimiz mevcuttur.

Gölbaşı Fayans, Granit ve Seramik Kırma Hizmetleri

Fayans kırma işlemlerinde firmamız son derece titiz bir şekilde çalışmakta ve diğer fayans ya da seramiklere zarar vermemektedir. İlk olarak eğer sadece hasar gören fayans ya da seramik değiştirilecekse bu durumda o fayans yerinden çıkartılır. Bunun için özel kırma makineleri kullanılır ve diğer fayanslara hiçbir şekilde zarar vermeden gerçekleştirilir.

Evinizde, işyerinizde veya herhangi bir yerde fayans, seramik, granit kırma veya tadilat işlerinizde profesyonel ekibimiz ile hizmetinizdeyiz. İşimizi kusursuz bir şekilde teslim ediyoruz. Seramik ve fayans kırma konusunda uygun fiyat politikamız ile güvenilir bir şekilde sizlere hizmet sunmaktayız.

Fayans ve seramik kırma işlemi sonrası çıkacak olan atıklarınızı, molozlarınızı çuvallı veya çuvalsız olarak atılmasını sağlıyoruz. İtinalı fayans ve seramik kırma işleriniz için firmamızı arayabilirsiniz.

Gölbaşı Şap Betonu Kırma

Şap beton yıkımı yapılacak kullanımda olmayan binalar için en iyi yöntem iş makineleri olmaktadır. Bu kapsamda iş makineleri ile direkt olarak binanın yıkımı sağlanmakta ve büyük parçalar da kırılmaktadır. Nitekim bina içerisinde yerleşim olmadığı ve binanın tamamen yıkılması sebebiyle bu yöntem tercih edilebilir. Eğer diğer katlara zarar vermek istenilmez ise bu durumda iş makineleri kullanımı uygun değildir.

Büyük iş makinelerinin bile giremediği yerlerde kompresör, hilti veya el kırımı ile şap kırma işinizi gerçekleştirmekteyiz.

Hizmetlerimizden ve uygun fiyatlarımızdan yararlanmak için bizi 7/24 arayabilirsiniz.

Yetkili: Osman Şimşek
Gsm: 0542 834 01 66