BİNA YIKIM & KIRIM HİZMETLERİ

Şimşekler Hafriyat olarak Ankara ve çevre bölgelerde uzman ekip ve teçhizatlarımız ile bina yıkım ve kırım hizmetleri sunmaktadır. Teknik olarak yılların vermiş olduğu tecrübe ile yıkım hizmetlerini devam ettirmekteyiz. Şirketimiz, her biri kendi alanında tecrübeli elemanlarımız ile iş bitimine kadar kendi sorumluluklarını profesyonel bir şekilde uygulamıştır.

Bina Yıkım Gecekondu Yıkım

1945'li yıllardan sonra sayıları çok hızlı bir şekilde artan binalar, günümüzün vazgeçilmez yapılarıdır. Büyük şehir merkezleri başta olmak üzere her yerde rastladığımız çok katlı binalar, beraberinde büyük tehlikeleri de getirmektedir. Özellikle de belirli planlar doğrultusunda yapılmayan binalar günümüzde depremlerdeki ölümlerin başlıca nedenidir. Plan ve projeler doğrultusunda ortaya konulmayan eski denilebilecek binalarda kesinlikle ikamet edilmemelidir.

Belirli yaş sınırını geçmiş, deprem gibi doğal afetler karşısında dayanıksız hale gelmiş binalar yıkılmalıdır. Bu sadece bina sakinleri için değil, çevrede ikamet eden insanlar içinde büyük bir öneme sahiptir. Bina yıkım işlemi profesyonel olarak yapılmalıdır.

Ekonomik fiyatlarımız, zamanında teslimat ile müşterilerimize %100 güven vermekteyiz. Ayrıca Şimşekler Hafriyat olarak beton, fayans, seramik, şap kırma ve moloz atma hizmetleride vermekteyiz.

Detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Yetkili: Osman Şimşek
Gsm: 0542 834 01 66