BALGAT KIRIM YIKIM HİZMETLERİ

Ankara Balgat semtinde yer alan Nasuh Akar Mahallesi, Oğuzlar Mahallesi, Ehlibeyt Mahallesi ve Balgat Mahallesi'ne, hastanelere, alışveriş merkezlerine, işyerlerine, dükkanlara, ofislere, evlere ve tüm devlet kurumlarına uzman kadromuzla kırım yıkım hizmetleri veriyoruz.

Ankara'da kurulduğu günden bugüne hizmet veren firmamız müşterilerine daima en iyi hizmeti verebilmek için hergün bir adım ileri gitmek için çalışıyor. Ankara'nın tüm ilçelerine kırım yıkım hizmetlerimiz mevcuttur.

Alışveriş merkezlerinde yer alan ofis, dükkan ve mağazaların kırım, tadilat ve moloz atma ve taşıma işleri, market, banka, ev ve işyerlerinin şap betonu kırma, fayans kırma, seramik kırma işleri, villa bahçelerinin duvar yıkımları hızlı ve sorunsuz bir şekilde yapılmaktadır.

Profesyonel makinelere ve deneyimli elemanlarımız ile hassas makinelerimizin kullanımı mümkün olmadığı kırım işlerimizde hızlı bir çözüm yolu üreterek kompresör ve elektropnömatik kırıcılar ile işlerinizi son derece profesyonel olarak teslim etmekteyiz.

Balgat Fayans ve Seramik Kırma Hizmetleri

Evinize, işyerinize tadilat mı yaptırmak istiyorsunuz? Eski fayansları nasıl söktüreceğiz diye düşünmeyin! Küçük veya büyük alan fark etmeksizin, metrekaresi ne olursa olsun banyo, mutfak ve antrelerde bulunan granit, fayans ve seramikleri kırıyoruz. Evlerini yeniden dekore eden, yer ve duvar karolarını değiştirmek isteyen müşterilerimizin eski fayanslarını, etrafa zarar vermeden kısa sürede kırıyoruz. Tüm moloz ve hafriyat atıklarını nakliye araçlarımızla taşıyarak tertemiz bir çalışma alanı bırakıyoruz. Üstelik çok uygun fiyatlarımızla müşterilerimizin hizmetindeyiz.

Bahçelievler Şap Betonu Kırma

Kompresörlü hilti aletlerimizle istenmeyen şap betonlarını kırıyoruz! Şap betonu kırma bina yıkımı esnasında gerçekleştirilmektedir. Bina da olmasını istenmeyen şap kısmının ortadan yok edilebilmesi için şap kırma makinelerini kullanmaktayız. Bu konuda firmamız sizlere en iyi hizmeti sağlamakta ve en uygun fiyatlarla hizmet vermektedir. Şap betonu kırma veya kesme alanlarında profesyonel bir firmaya ihtiyaç duymanız halinde sorunsuz ve güvenilir bir şekilde hizmet sağlamaktan gurur duyacağız.

Bina yıkımı gerçekleşirken gerekli olan şap kırma işlemi birçok inşaat firması tarafından tercih edilmektedir. Çünkü şap betonunun ortadan kaldırılabilmesi sadece işinde uzman bir firma tarafından ve şap kırma makineleri ile yapılabilmektedir. Şap kırma uygulaması kompresörlerden yararlanarak titreşim darbesi sayesinde şapı parçalayarak kırılacak olan bölgeye göre şap makinesine uç takılarak kırım gerçekleştirilmektedir.

Hizmetlerimizden ve uygun fiyatlarımızdan yararlanmak için bizi 7/24 arayabilirsiniz.

Yetkili: Osman Şimşek
Gsm: 0542 834 01 66