BATIKENT KIRIM YIKIM HİZMETLERİ

Ankara'nın Batıkent semtinde yer alan İlkyerleşim, Kardelen, Uğur Mumcu, Kent Koop, Ergazi, Batı Sitesi, Yeni Batı, Turgut Özal, İnönü, Ostim, Yuva, Karacakaya ve Susuz mahallelerine, hastanelere, alışveriş merkezlerine, işyerlerine, dükkanlara, ofislere, evlere ve tüm devlet kurumlarına uzman kadromuzla kırım yıkım hizmetleri veriyoruz.

Firmamız hassas makinelerin kullanımının mümkün olmadığı kırım işlerinde pratik çözüm yolu olarak kompresör ve elektro pnömatik kırıcılar kullanmaktadır.

Betonun ve asfaltın herhangi bir nedenden dolayı kaldırılması gerektiği durumlarda; yüzeyin tamamına zarar vermeden istenen alandaki beton, beton kesme makineleri ile düzgün bir şekilde içerisindeki donatı ile birlikte kesilerek kaldırılır. Kesilen yüzey düz bir yüzey olduğu için ilave düzeltme işlemi gerektirmez.

Alışveriş merkezlerinde yer alan ofis, dükkan ve mağazaların kırım, tadilat ve moloz atma ve taşıma işleri, market, banka, ev ve işyerlerinin şap betonu kırma, fayans kırma, seramik kırma işleri, villa bahçelerinin duvar yıkımları hızlı ve sorunsuz bir şekilde yapılmaktadır.

Batıkent Fayans ve Seramik Kırma Hizmetleri

Banyo, tuvalet ve mutfak gibi yerlerde dekoratif amaçlı kullanılan aynı zamanda da işlevsel özelliklere sahip olan fayansların eskimesi, zarar görmesi ve yenilenmesi hallerinde fayans, seramik ve granit kırma hizmetleri sunuyoruz. Firmamızın sunduğu bu hizmet sayesinde eski, yıkık dökük görüntülerden sizler de kurtulacak ve bu sayede yepyeni bir görünüme kavuşacaksınız.

Fayans kırma işlemlerinde firmamız son derece titiz bir şekilde çalışmakta ve diğer fayans ya da seramiklere zarar vermemektedir. İlk olarak eğer sadece hasar gören fayans ya da seramik değiştirilecekse bu durumda o fayans yerinden çıkartılır. Bunun için özel kırma makineleri kullanılır ve diğer fayanslara hiçbir şekilde zarar vermeden gerçekleştirilir.

Eğer tüm fayanslar ve seramikler değiştirilecekse bu durumda daha farklı yöntemler izlenmektedir. Bu kapsamda ilk olarak tüm fayanslar sökülür ve çıkan yerdeki derzler alçılar da tıraşlanır. Zeminin düz bir hale geldiğinden emin olunur. Zemini düz bir hale getirmek için ince sıva uygulaması yapılmaktadır. Ancak sıvanın tam olarak kurumasını beklemeden fayans yapıştırma işlemlerine başlamamak gerekmektedir. Aksi takdirde ileride fayansların yerinden oynaması çatlaması söz konusu olabilir.

Batıkent Şap Betonu Kırma

Kompresörlü hilti aletlerimizle istenmeyen şap betonlarını kırıyoruz! Şap betonu kırma bina yıkımı esnasında gerçekleştirilmektedir. Bina da olmasını istenmeyen şap kısmının ortadan yok edilebilmesi için şap kırma makinelerini kullanmaktayız. Bu konuda firmamız sizlere en iyi hizmeti sağlamakta ve en uygun fiyatlarla hizmet vermektedir. Şap betonu kırma veya kesme alanlarında profesyonel bir firmaya ihtiyaç duymanız halinde sorunsuz ve güvenilir bir şekilde hizmet sağlamaktan gurur duyacağız.

Bina yıkımı gerçekleşirken gerekli olan şap kırma işlemi birçok inşaat firması tarafından tercih edilmektedir. Çünkü şap betonunun ortadan kaldırılabilmesi sadece işinde uzman bir firma tarafından ve şap kırma makineleri ile yapılabilmektedir. Şap kırma uygulaması kompresörlerden yararlanarak titreşim darbesi sayesinde şapı parçalayarak kırılacak olan bölgeye göre şap makinesine uç takılarak kırım gerçekleştirilmektedir.

Hizmetlerimizden ve uygun fiyatlarımızdan yararlanmak için bizi 7/24 arayabilirsiniz.

Yetkili: Osman Şimşek
Gsm: 0542 834 01 66