ETİMESGUT KIRIM YIKIM HİZMETLERİ

Ankara'nın Etimesgut ilçesinde yer alan Bahçekapı, Elvankent, Eryaman evleri, Göksu, Otuz Ağustos, Şeyh Şamil ve Zırhlı Birlikler semtlerine, tüm mahallelerine, hastanelere, alışveriş merkezlerine, işyerlerine, dükkanlara, ofislere, evlere ve tüm devlet kurumlarına uzman kadromuzla kırım yıkım hizmetleri veriyoruz.

Beton kırma projelerinizde ihtiyaç duyduğunuz tüm kırma, delme işleri büyük hassaslıkta yapılmakta, çıkan hafriyat malzemeleri anlaşmalara bağlı olarak en kısa zamanda şantiyeden uzaklaştırılmaktadır.

Firmamız hassas makinelerin kullanımının mümkün olmadığı kırım işlerinde pratik çözüm yolu olarak kompresör ve elektro pnömatik kırıcılar kullanmaktadır. Kırma faaliyetlerinde çevreye verilen rahatsızlık en aza indirilmekte, özellikle depreme yönelik bina yükü azaltılma çalışmalarında minimum etkilenme sağlanmaktadır.

Betonun ve asfaltın herhangi bir nedenden dolayı kaldırılması gerektiği durumlarda; yüzeyin tamamına zarar vermeden istenen alandaki beton, beton kesme makineleri ile düzgün bir şekilde içerisindeki donatı ile birlikte kesilerek kaldırılır. Kesilen yüzey düz bir yüzey olduğu için ilave düzeltme işlemi gerektirmez.

Etimesgut Fayans, Seramik ve Granit Kırma Hizmetleri

Evinizde, işyerinizde veya herhangi bir yerde fayans, seramik, granit kırma veya tadilat işlerinizde profesyonel ekibimiz ile hizmetinizdeyiz. İşimizi kusursuz bir şekilde teslim ediyoruz. Seramik ve fayans kırma konusunda uygun fiyat politikamız ile güvenilir bir şekilde sizlere hizmet sunmaktayız.

Fayans ve seramik kırma işlemi sonrası çıkacak olan atıklarınızı, molozlarınızı çuvallı veya çuvalsız olarak atılmasını sağlıyoruz. İtinalı fayans ve seramik kırma işleriniz için firmamızı arayabilirsiniz.

Etimesgut Şap Betonu Kırma

Yılların tecrübesine sahip olan Şimşekler Hafriyat profesyonel ekibi ve son teknolojiye sahip makine parkuru ile sizlere kaliteli ve güvenilir uygun fiyatlı çözümler sağlamaktadır. Şap betonunun kırılması konusunda da değerli müşterilerimize yıllardır hizmet vermekte olan firmamız şap betonu kırma firmaları arasında sunduğu kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti sayesinde sürekli olarak tercih edilen bir firma haline gelmiştir.

Büyük iş makinelerinin bile giremediği yerlerde kompresör, hilti veya el kırımı ile şap kırma işinizi gerçekleştirmekteyiz.

Hizmetlerimizden ve uygun fiyatlarımızdan yararlanmak için bizi 7/24 arayabilirsiniz.

Yetkili: Osman Şimşek
Gsm: 0542 834 01 66