ÇAYYOLU KIRIM YIKIM HİZMETLERİ

Ankara Çayyolu mahalesinde yer alan villaların, ofislerin, alışveriş merkezlerinin, hastanelerin, büro, dükkan, işyeri ve dairelerin ve tüm devlet kurumlarının her türlü kırım yıkım işleri konusunda uzman ekibimiz tarafından gerçekleştirilir.

Alışveriş merkezlerinde yer alan ofis, dükkan ve mağazaların kırım, tadilat ve moloz atma ve taşıma işleri, market, banka, ev ve işyerlerinin şap betonu kırma, fayans kırma, seramik kırma işleri, villa bahçelerinin duvar yıkımları hızlı ve sorunsuz bir şekilde yapılmaktadır.

Eğer beton yıkımı yapacağınız binada yerleşim var ise bu durumda kullanmanız gereken yöntem ve aletler değişiklik arz edecektir. Bu kapsamda kullanılacak aletler hilti, kompresör ve karot olmaktadır. Bu aletlerin avantajlı noktası betonun diğer yerlerine dolayısıyla binaya zarar vermemesi sağlanmaktadır. Bu sayede bölgesel olarak çalışmak mümkün olabilmektedir. Firmamız bu kapsamda bu yöntemleri etkin bir şekilde kullanan ustalara sahip olması nedeniyle hiçbir endişeye kapılmadan bu hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

Tüm çalışmalarımız çevre faktörleri dikkate alınarak titizlikle uygulanır. Ev duvarı, fabrika duvarı, gecekondu duvarı, bahçe duvarı, vb. mekanların duvar yıkımlarını mini ekskavatör, hiltili ve kompresörlü ekipmanlarımızla sorunsuz ve hızlı şekilde gerçekleştiriyoruz.

Ankara'da kurulduğu günden bugüne hizmet veren firmamız müşterilerine daima en iyi hizmeti verebilmek için hergün bir adım ileri gitmek için çalışıyor. Ankara'nın tüm ilçelerine kırım yıkım hizmetlerimiz mevcuttur.

Çayyolu Fayans ve Seramik Kırma Hizmetleri

Fayans, seramik, kalebodur, granit ve her türlü yer zemini kırma işleriniz konusunda profesyonel ustalarımız tarafından hızlı ve çevreye zarar vermeden yapılmaktadır. Anlaşmaya bağlı kırma işleminden sonra çıkan her türlü pislik ve moloz hafriyatları çuvallanarak atılmaktadır.

Çayyolu Şap Betonu Kırma

Kompresörlü hilti aletlerimizle istenmeyen şap betonlarını kırıyoruz! Şap betonu kırma bina yıkımı esnasında gerçekleştirilmektedir. Bina da olmasını istenmeyen şap kısmının ortadan yok edilebilmesi için şap kırma makinelerini kullanmaktayız. Bu konuda firmamız sizlere en iyi hizmeti sağlamakta ve en uygun fiyatlarla hizmet vermektedir. Şap betonu kırma veya kesme alanlarında profesyonel bir firmaya ihtiyaç duymanız halinde sorunsuz ve güvenilir bir şekilde hizmet sağlamaktan gurur duyacağız.

Bina yıkımı gerçekleşirken gerekli olan şap kırma işlemi birçok inşaat firması tarafından tercih edilmektedir. Çünkü şap betonunun ortadan kaldırılabilmesi sadece işinde uzman bir firma tarafından ve şap kırma makineleri ile yapılabilmektedir. Şap kırma uygulaması kompresörlerden yararlanarak titreşim darbesi sayesinde şapı parçalayarak kırılacak olan bölgeye göre şap makinesine uç takılarak kırım gerçekleştirilmektedir.

Hizmetlerimizden ve uygun fiyatlarımızdan yararlanmak için bizi 7/24 arayabilirsiniz.

Yetkili: Osman Şimşek
Gsm: 0542 834 01 66