ALTINDAĞ KIRIM YIKIM HİZMETLERİ

Kırım yıkım işlerinizde güvenilir firma olma ilkesiyle hareket eden Şimşekler Hafriyat, bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır. Firmamız; hafriyat, bina ve gecekondu yıkımı, beton kırma, beton kesme, şap kırma ve kesme, fayans, seramik, granit kırma, oda duvarı kırma ve yıkma alanında hizmetler vermektedir. Altındağ ilçesinin Siteler, Hasköy, Ulus, Karapürçek, Çinçin, Önder, Hüseyin Gazi, Aydınlıkevler, İskitler, Peçenek, Telsizler, Ulubey ve Dışkapı semtlerine ve tüm mahallelerine hizmet veriyoruz.

Konusunda uzman ekibe ve her türlü teknolojik donanıma sahip olan firmamız taahhütlerini zamanında ve eksiksiz olarak yerine getirmektedir. Müşteri memnuniyeti ve sürekli gelişim ilkesini, servis hizmetine başladığı günden bu yana yıkımcılar ve kırımcılar olarak temel felsefe kabul etmiştir. Bina, ev yıkım işleri, fabrika yıkım bozum işleri, enkaz kaldırma, hafriyat, moloz atımı işleri hızlı ve garantili olarak yapılmaktadır.

Tüm çalışmalarımız çevre faktörleri dikkate alınarak titizlikle uygulanır. Ev duvarı, fabrika duvarı, gecekondu duvarı, bahçe duvarı, vb. mekanların duvar yıkımlarını mini ekskavatör, hiltili ve kompresörlü ekipmanlarımızla sorunsuz ve hızlı şekilde gerçekleştiriyoruz.

Altındağ Fayans ve Seramik Kırma Hizmetleri

Fayans, seramik ve granit kırmak yılların deneyimini ve tecrübesini gerektirir. Evinize, ofisinize, fabrikanıza yapacağınız tüm tadilatlarda, metrekaresi ne olursa olsun, büyük küçük demeden fayans ve seramikleri özenle kırıyoruz. Kırma işlemi etrafa ve alt kat komşularınıza zarar vermeden yapılır. Çıkan tüm hafriyat atıkları çuvallanarak, kanun ve nizamlara uygun olarak atılır.

Altındağ Şap Betonu Kırma

Binanın en sağlam betonu olan şap betonu, güçlendirilmiş betonlara verilen isimdir. Hal böyle olunca, kırılma işlemi ve tekrardan yapılması gereken binalardaki yıkım işlemleri de ciddi bir zahmet gerektirmektedir. Firmamız personelleri olarak, eşsiz bir hız ve anında çözüm üretebilir kapasiteye sahip olmamızın verdiği etkiyle birlikte, sizlere sorunsuz hizmetler sunmaktadır.

Bina yıkımı gerçekleşirken gerekli olan şap kırma işlemi birçok inşaat firması tarafından tercih edilmektedir. Çünkü şap betonunun ortadan kaldırılabilmesi sadece işinde uzman bir firma tarafından ve şap kırma makineleri ile yapılabilmektedir. Şap kırma uygulaması kompresörlerden yararlanarak titreşim darbesi sayesinde şapı parçalayarak kırılacak olan bölgeye göre şap makinesine uç takılarak kırım gerçekleştirilmektedir.

Hizmetlerimizden ve uygun fiyatlarımızdan yararlanmak için bizi 7/24 arayabilirsiniz.

Yetkili: Osman Şimşek
Gsm: 0542 834 01 66